Yasmin Erbil'den olay sözler! "Babamın sevgilileri beni görünce titremeye başlar!"

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin Erbil, Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda babasının özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Yasmin Erbil'den olay sözler! "Babamın sevgilileri beni görünce titremeye başlar!" Geçtiğimiz aylarda sağlık sorunları ile uğraşan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, magazin sunucusu oldu. Yasmin Erbil, verdiği röportajda babasının genç sevgilileri hakkında konuştu.

Yasmin Erbil'i çileden çıkardılar!

Yasmin Erbil'i çileden çıkardılar!Babası mehmet Ali Erbil'in şu an kız arkadaşı olup olmadığı sorusuna "İlla vardır birkaç tane" diyen Yasmin Erbil, "Onlarla seni tanıştırdığı ya da yan yana geldiğiniz zaman rahatsız oluyor musun?" sorusuna ise şu cevabı verdi:

"Ailede sıkıntı çıkaran kişi bendim. Babam da bunu her yerde söyler. Kızlar beni gördüğü zaman titremeye başlar. Ama bu hastalıktan sonra “Babacığım istediğini yap, seni çok seviyorum. Sen yeter ki yanımda ol...” modundayım. Babam da bu durumdan çok mutlu. (Gülüyor) Ben normalde o kızlara ‘merhaba’ bile demiyorum. Şu an babam ‘Yasmin’ demeden, ben dönüp ‘merhaba’ diyorum. Bu çok büyük bir şey (Gülüyor) Gelenek-çi derken bunları kastediyorum. Babamın bu halini hem ailem hem de artık tüm Türk halkı kabul etmiş durumda. Ben bir türlü kabul edemiyordum. Şu anda yine uygun bulmuyorum ama artık tek istediğim şey yanımda ve mutlu olması..."

Röportajın tamamını okumak için tıklayın!

Yasmin Erbil'den duygusal mesaj!

Yasmin Erbil'den duygusal mesaj!Yasmin babasını yine kızdırdı!

Yasmin babasını yine kızdırdı!Yasmin Erbil estetik yaptırdı!

Yasmin Erbil estetik yaptırdı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: