Yasmin Erbil'in Ali Aksöz ile eğlenmesi olay oldu

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ve oyuncu Ali Aksöz'ün bir gecce kulübünde beraber eğlenmesi olay oldu.

Magazin

Yasmin Erbil'in Ali Aksöz ile eğlenmesi olay oldu Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil'in, yine kendisi gibi oyuncu olan Nergis Kumbasar'dan olan kızı Yasmin Erbil Medcezir dizisinin Kenan'ı Ali Aksöz ile Nişantaşı'ndaki bir gecce kulübünde tanıştı. İkili saatlerce eğlendi. Aksöz, kulüp çıkışında Yasmin ve kız arkadaşına eşlik etti. Kendisini evine kadar bıraktı.


Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre de; Ali Aksöz ertesi sabah basında Yasmin ile cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflarını gördü. Arkadaşlarını arayıp şunları söyledi: 'Şoktayım! O kız kim çıktı biliyor musunuz? Meğer Mehmet Ali Erbil'in kızıymış. Bana bir şey söylemedi. Ben nereden tanıyayım' Bu arada Mehmet Ali fotoğrafları gördükten sonra kızı Yasmin'e telefon açtı. Daha dikkatli olması gerektiğini söyledi. Anne Nergis Kumbasar da kızının magazin gündeminde yer almasını istemiyor.

Hülya Avşar hayran olduğu ve 'Favori jönüm' dediği Ali Aksöz'ü şöhret yapmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: