Yasmin Levy'den müzik ziyafeti!

(DHA) İSTANBUL Kongre Merkezi'nde sahne alan Yasmin Levy, eşsiz yorumu ile İstanbullu hayranlarına müzik ziyafeti verdi. Ladino dilinde şarkılar söyleyen Yasmin Levy hayranlarına Türkçe, "Hoş geldiniz, bu gecce çok mutluyum, evimdeyim" diye seslendi.

Magazin

Yasmin Levy'den müzik ziyafeti! Yasmin Levy dün akşam İstanbul Kongre Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. İzleyenleri için özel sürprizler hazırlayan Levy, 'Firuze' ve 'Sevda' şarkılarını Ladino dilinde seslendirdi.

8 aylık hamile olan Levy, konser boyunca aldığı enerjinin kendisine ve bebeğine çok iyi geldiğini ifade etti. Konserde seyircilere zaman zaman Türkçe hitap eden Levy, Türkiye’de olmaktan duyduğu mutluluğu "Bu gece çok mutluyum, evimdeyim" şeklinde ifade etti. Levy, konser boyunca her fırsatta Türkiye’ye olan sevgisini dile getirdi.

Yasmin Levy, 'Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri' 5. yılı kapsamında 'Muhteşem Şehir' olarak adlandırdığı İstanbul’da konser verdiği için çok mutlu olduğunu, Türkiye’de izleyicinin enerjisinin kendisine çok iyi geldiğini belirtti. Konser sonrası Levy, hayranları için albümünü imzalayarak onlarla fotoğraf çektirdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: