Yat limanı korsanları

Kaleiçi Yat Limanı havanın ısınmasıyla kentin tarihi ve doğal güzelliğini tekneyle gezmek isteyenlerin uğrak yeri oldu.

Diğer Haberler

Yat limanı korsanları Antalya Yat Limanı'nda Hollywood filmlerindeki korsan karakterlerin maketiyle süslenen, iskele, güverte, yelken bölümündeki dekorlarıyla da fantastik görünüme bürünen gezinti tekneleri, yerli yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Limanda günübirlik gezinti yapan tur tekneleri de farklı görünümüyle turistlerin ilgisini çekiyor. Hollywood filmlerindeki korsan karakterlerinin maketiyle süslenen çoğu tekne, iskele, güverte, yelken dekorlarıyla dikkati çekti. Filmlerdeki orijinallerini aratmayan fantastik görünüme sahip tur tekneleri, falezlerde yer alan tarihi yerleri ve şelaleleri ziyaret ederek, tatilcilere Akdeniz'in mavi sularında eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor.

En çok ilgiyi ise Karayip Korsanları filminin karakteri Jack Sparrow görüyor. Limanı gezen turistler, hem teknelerin hem de teknedeki film yıldızlarının maketiyle kendilerinin fotoğrafını çekerek, tatillerini ölümsüzleştiriyor. Denizde seyahat ederek Antalya'yı izlemek isteyen turistler de 5 lira karşılığında 40 dakikalık turlarla, 'Hollywood yıldızlarının teknesiyle' gezinti şansı yakalıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: