"Yatağımın altında seks oyuncakları buldu"

Oscarlı oyuncunun yaptığı bu itiraf ikisini de çok utandırdı...

Dünya Magazin

"Yatağımın altında seks oyuncakları buldu" Ünlü sunucu Conan O'brien önceki gecce yayınlanan programında Hollywood'un son zamanlardaki en gözde isimlerinden Oscarlı oyuncu Jennifer Lawrence'ı konuk etti.


Yeni filmi American Hustle'ın tanıtım çalışmaları kapsamında programa katılan Jennifer Lawrence bir otel temizlik görevlisi ile arasında geçen 'yüz kızartan' anısını anlatınca stüdyo bir anda kahkahalara boğuldu.

Lawrence bir arkadaşının şaka olsun diye kendisine farklı çeşit ve renklerde onlarca seks oyuncağı aldığını belirterek şöyle devam etti..

"Oda görevlisi gelecekti ve ben de dedim ki ben de bunları yatağın altına koyarım böylece görevli görmez. Sonuçta bunların şaka için olduğunu bilemez."

Lawrence sorunu hallettiğini düşünerek odasından çıktı ancak geri döndüğünde otel görevlisinin seks oyuncaklarını yatağının yanındaki sehpanın üzerine yerleştirdiğini gördü. Yaşanandan dolayı çok utandığını söyleyen Lawrence, "'Benim değiller' ya da 'şaka olsun diye alınmışlardı' gibi bir not bırakmak istedim" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: