YATAĞINIZIN KRALİÇESİ, EŞİNİZİN VAZGEÇİLMEZİ OLUN!

Ne kadar seksi olduğunuz, görünümünüz dışında biraz da erkeklere neler hissettirdiğinize bağlı. İşte erkeğinizin ‘aranan kadını’ olmanız için püf noktaları...

Magazin

YATAĞINIZIN KRALİÇESİ, EŞİNİZİN VAZGEÇİLMEZİ OLUN! Öncelikle bu yazıda amacımız seks ile ilgili bildiklerinizi veya sekse yaklaşımınızı sorgulamak değil, bunu baştan peşin peşin söyleyelim. Sadece ilişkilerinizde hak ettiğiniz mutluluğa yelken açmanıza engel olabilen, cinsel hayatınızdaki bazı olmazsa olmazlar üzerine eğilmek istiyoruz. Erkeklerin, onları cennetin renkli bahçelerine götürüp geri getirmenizden önce dikkatle ele alınmaları ve biraz da şımartılmaları gerekiyor olamaz mı? Yatakta eşi tarafından takdir toplayan, karşı konulamaz ve cazibeli bir kadın olmak adına gelin bildiklerimizi teyid edelim veya olur ya, yeni bir şeyler öğrenelim...

Kabul edelim ki hepimizin bazı saplantıları var
Fakat bu saplantıları her dakika gündeme taşımak ve bu sayede gizliden gizliye ilgi çekmeye çalışmak olmaz! Siz her ne kadar kendinizi rahatlatmak istiyor olsanız da, yanınızdaki erkeğe, ‘İnceleme beni öyle, zaten son zamanlarda iyice kilo aldım!’ veya ‘Göğüslerimin küçük olduğunu biliyorum ama push up sütyenlerimle oldukça dolgun gözüküyorlar, öyle değil mi?’ gibi soruları yöneltmekten kaçının, inanın hoşlarına gitmiyor ve kendinizi hassas hissettiğiniz bu dakikalarda üstünüze de fazla gelmemek adına herhangi olumlu ya da olumsuz bir tepki vermekten kaçınıyorlar. Mecazi anlamları bir kenara bırakırsak, unutmayın ki o sizin en iyi dostunuz ya da terapistiniz falan değil. Orada bulunmasının nedeni kabul edin ki sadece ‘sizi rahatlatmak’ değil. Vücudunuzla ne kadar barışıksanız, seksten de o kadar çok zevk alırsınız. Bu hem sizin için hem de yanınızdaki erkek için geçerli. Erkeklerin seksle ilgili beklentilerinde bazı şeylerin selülitlerden çok daha fazla önemi var, bunu unutmayın.

Partnerinizde cinsel istek uyandırmak için illâ vücudundaki belli bir bölgeye yönelmeniz gerekmiyor
Bazen ufak bir gülüş, yaramaz bir bakış veya hiç tahmin edemeyeceğiniz seksi bir omuz hareketi erkekleri baştan çıkarmaya yeterli. Erkeğinizin önceki tüm arzu ve dürtülerini ona unutturun. Yepyeni, davetkâr tavır ve temaslarla onu şaşırtın. Cinsel istek ve arzusunun oluştuğu o andan sonra yapacağınız en ufak bir jest dahi artık onu kabına sığmaz bir zevk düşkününe dönüştürecektir. Sizden çok daha fazlasını istemesini sağlayacak küçük bir oyun var elimizde. Yatakta karşılıklı oturun ve ona size dokunmasının yasak olduğunu söyleyin. Yapabileceği tek şey izlemek olsun. Üzerinizde dar ve kısa seksi kıyafetleriniz veya belki de onun karnınızı açık bırakacak şekilde giydiğiniz gömleği olsun. Yavaşça kendinize dokunmaya ve hafifçe striptize başlayın. Arada bir gözlerinin içine, ama derinliklerine doğru bakmayı ihmal etmeyin. Bir de unutmayın ki erkeklerin neredeyse % 99’u kadınlar mastürbasyon yaparken onları izlemeye bayılır. Bu da sizin için bir alternatif olabilir.

Erkekler güzel kadınlardan hoşlanır, iki kere iki, dört!
Zaten sırf bu yüzden pornografik dergi veya videolar çoğunun yaşamında önemli yer tutuyor. Erkekler saplantılı bir şekilde kadınları izlemeye, takip etmeye bayılır. Peki onları neden görmek istedikleri şeyden mahrum bırakasınız ki? Işıkları kapatmaktan vazgeçin ve birkaç mumla yarattığınız o etkileyici ambiansta sizi izlemekten haz duymasına izin verin. Bunun için cinsellik uyandıracak pozlar da vermeniz gerekiyor. Arkaya doğru eğilin, bacaklarınızı hafifçe açın ve sütyeninizi çözün. Ve bir an için bile olsa, göğüslerinizi saklama içgüdüsüyle ellerinizi göğsünüz üzerinde çapraz şekilde birleştirmeyin. Gözleriniz daima açık olsun, ağzınızdan bir söz çıkacaksa bunu fısıltıyla söyleyin. Hafifçe kulağına eğilerek de söyleyebilirsiniz.

Zevkten dört köşe olsunlar!
Erkeklerin, kadınların aksine vücutlarında pek çok erojen bölge vardır ve bu bölgeler uyarıldığında ister istemez harekete geçerler. Kurulmuş oyuncak gibi değil mi? Asıl önemi bu bölgelere verip öperek, okşayarak ve dilinizi kullanarak onları memnuniyet yolculuğuna hazırlayabilirsiniz. Dudaklar, boyun bölgesi ve bazıları için kulaklar hızla heyecan duymalarını sağlayabilir. Böylesine anlarda cildi oldukça hassas olduğundan bacakların iç kısımlarını okşayabilir, izin verirse meme uçlarını öpebilir hatta emebilirsiniz. Kalçalarını sıkıp bırakmanız, hatta hafifçe vurmanız dahi hoşlarına gidebilir. Fakat tüm bunları yaparken sakın ama sakın genital bölgelerine yönelmeyin. Bu bölgeler dışında ama bu bölgelere yakın olan, sizin de onunla ilgili bildiğiniz birkaç gizli noktanız vardır muhtemelen. Buraları deneyin, zevkten dört köşe olma ihtimalleri çok yüksek olacaktır.

G noktası nerede bilen var mı?
Bırakın kadınları, konunun uzmanları dahi erkeklerin G noktasının neresi olduğu ile ilgili adeta ikiye bölünmüş durumda. Bu önemli noktanın nerede olduğuyla ilgili yaygın olan fikirse, üretra ve prostata oldukça yakın, rektumun iç arka duvarında, penisi anüsten ayıran bir yerde olduğudur. Parmağınızı anüsten başlayarak rektal duvar yolunda gezdirin. Burada hafif şişkin bir nokta hissettiğinizde ( o da size yardımcı olacaktır, hiç merak etmeyin ) o bölgede hafifçe, küçük bir masaja başlayın. Bu esnada diğer elinizi de kullanarak ona oral seks de yapabilirsiniz. Sonuçları tahmin edebileceğinizden çok daha olumlu olacak, bundan emin olabilirsiniz.

Emir cümlelerini sevmeyebilirler
Ona, sempatik olacağını düşünüyor olsanız bile asla ve asla emir cümleleriyle yaklaşmayın. Tabii bazı erkekler emredilmeyi de takıntı haline getirmiş olabilirler, o ayrı. Emir cümleleri kurmamanız, onunla ahlaksızca konuşmayacağınız anlamına da gelmiyor tabii. Erkeklerin büyük çoğunluğu bu tarz konuşmalardan hoşlanır. Hoşlanmayanı da olabilir, bu yüzden seviyeyi giderek artırarak ya da daha doğrusu ahlak seviyesini gitgide düşürerek konuşabilirsiniz. Ona fazlasıyla şefkatle yaklaşmak da doğru olmayacaktır. Onu dikkate almak ve rahatlatmak için ‘ Tamam canım benim, harika gidiyorsun, aynen devam!’ gibi annesinin kurabileceği cümlelerden kurmayın. Unutmayın ki her şey düşüncede başlar. Erkekler için nasıl gözüktüğünüz inanın ki onlara neler hissettireceğinizden daha az önemli.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: