Yatak görüntüleri çıkan damat adayı Birkan'a talip oldu

Başörtülü gelin adayı Mihriban, daha önce iki isimle yatak görüntüleri ortaya çıkan damat adayı Birkan'dan hoşlandığını itiraf etti.

Magazin

Yatak görüntüleri çıkan damat adayı Birkan'a talip oldu İzdivaç programının başörtülü gelin adaylarından Mihriban, daha önce iki isimle yatak görüntüleri çıkan damat adayı Birkan'dan hoşlandığını itiraf etti.

Daha önce gelin adaylarından Sevgi ve Esmira ile yatak görüntüleri ortaya çıkan damat adaylarından Birkan, locadaki gelin adaylarından Mihriban'ın aşk itirafıyla büyük şaşkınlık yaşadı.

Daha önce aile zoruyla bir evlilik yaptığını belirten Mihriban, Zuhal Topal'ın yanına gelerek Birkan'dan hoşlandığını ve onu tanımak istediğini belirtti.

Bu itiraf karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Birkan, Mihriban'ın hal ve hareketlerini beğendiğini belirterek konuşmak istediğini söyledi. Mihriban, Birkan'ı göz hapsine aldığını ve beğendiğini söyleyince Birkan da 'benim de ilgimi çektin' dedi. Mihriban'ı tanımak istediğini söyleyen Birkan, gelin adayına yeşil ışık yaktı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: