YATAK ODASI SIRLARINI PAYLAŞTI!

Madonna bu ay çıkacak 'Hard Candy' albümü öncesi röportajlar vermeye devam ediyor. Diva son olarak Elle dergisine röportajda kocasıyla ilişkilerine ait dedikoduları yanıtladı.

Magazin

YATAK ODASI SIRLARINI PAYLAŞTI! Elle dergisinin sorularına cevap veren Madonna, kocasıyla ilişkisinin de yatak hayatlarının da mükemmel olduğunu söyledi. İşkolik olmanın birbilerine olan tutkularını söndürmediğini söyleyen Madonna, 'İkimizin de işlerimize tutku derecesinde bağlı olduğumuz kesin, Guy da, ben de başucumuzda laptoplarımızla uyuyoruz. Aklıma gecenin bir yarısında işimle ilgili bir şey gelmesi romantik değil tabi ki ama yine de yatak hayatımızın oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim' dedi.

İlişkilerinin niye bu kadar irdelendiğine anlam vermeyen Madonna 'Posce ve Beckham ya da Charle ve Camila bile bizden daha ilgi çekici' dedi.

Evliliklerinin gayet iyi durumda olduğunu vurgulayan Madonna 'Guy'ın dışında hiç kimseyle bu kadar uzun süreli bir ilişki yaşayamazdım, kesinlikle çok zor bir insan ancak bu yönü beni daha çok çekiyor, bana karşı son derece toleranssız davranabiliyor ki bunun değişmesini isterim esasında. Ancak şunu kesinlikle söyleyebilirim ki, eşimin sıkıcı bir insan olmaması ilişkimizin iyi gitmesinin en büyük nedeni.'

Günde 2-3 saat yaptığı, yoganın en ileri fiziksel seviyesi olan Ashtanga'ya ek olarak pilates, yüzme ve bisiklet yapan ünlü şarkıcı yıllardır , organik gıdaya yönelik makrobiyotik diyeti yapıyor. restoranda sunulan yiyeceklere güvenmediği için çok seyrek dışarıda yemek yiyor, asla güneşe çıkmıyor, oksijen kürü yapıyor, çok seyrek alkol alıyor, ama Cadburry Creme Egg'e dayanamıyor...

Amerika'ya geri dönmeye niyeti olmayan Madonna, İngiltere'yi yuvası gibi gördüğünü ayrıca devamlı yağan yağmurun ve ülkenin havasının cildine çok iyi geldiğini belirtiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: