YATAKTA UNUTULMAZ OLUN

Sahip olduğu en iyi sevgili nasıl olursunuz? Bu konuda usta olmak için yapabileceğiniz birkaç şey var – biraz gizem, bir tutam kendine güven, iyi sohbet, birkaç hareket ve izinizi bırakmak için doğru yolda koşuyorsunuz.

Magazin

YATAKTA UNUTULMAZ OLUN İnleme alanları
Bir kadını kızıştırmak için dokunmanız gereken noktaları biliyor olabilirsiniz ama gerçekten doğru bir noktaya dokunduğunuzda kadın bunu belli eder. Dokunmayla ısınan noktaları vardır her kadının ve bunlara dikkat ederek puan kazanabilirsiniz. Zamanınızı iyi kullanın, gerektiğinde şefkatli olun ve inlemesini sağlayan noktalarını aklınızda tutun. Bunlar hepsi izinizi bırakmanızı sağlamak için bir adım.

Araştırmanız gereken birkaç bölge:
* Gözkapağından şakaklara uzanan bölge: Nazikçe ve hafifçe bu alanı öpün ve yolunuzu onun yüzüne doğru yapın.

* Kulaktan boyuna ve boyundan omuzlara: Evet kadınlar boyunlarının öpülmesinden çok hoşlanır.

* Göbeğinden “V” alanına: Arkasından belini sıkıca tutun, boynunu öperken elinizi kaburgalarından kasık kemiğine doğru olan bölgede gezdirin.

* Kalçadan kalçaya gidin,

* Bütün kadınların ayakları ve diz arkaları ısınma noktaları olarak bilinir.

Vücudun rehberi
Kadınların vücudu biraz karmaşık gibi gözükebilir bazen ama biraz ilgi ile her zaman doğru yolda olabilir ve unutulmaz olursunuz.

* Kulaklarını ve boynunu asla unutmayın. Kulaklarını salya içinde bırakmayın ama hisli bir şekilde kulaklarını ve boynunu öpün ve yalayın.

* Teşekkür ederim demeyin – o bir hayat kadını değil. Memnuniyetinizi başka yollarla dile getirin “Bebeğim çok güzeldi! Bu konuda çok iyisin!” Biraz içtenlik çok şey kazandırabilir.

* Çok erken gelmek ise ayrı bir problem. Onu her zaman havada bırakmak hayal kırıcı ve sıkıcı olabilir, eğer bu sizin probleminizse başa çıkın.

Sizin seksüel şöhretiniz
Kız arkadaşlarını bağırttıklarını söyleyenler çoğunlukla yatakta kötü olanlardır. Yenilikçi, kaynakları olan ve ince biri olun, böylece şöhretiniz zamanla sizi takip eder ve size bilinmeyen ödüller kazandırır.
Sizi hatırlatacak bir şey

Normal olarak hepiniz unutulmaz sevgili olamazsınız. Büyük ihtimalle bir sevgiliden daha fazlasına sahip olmuştur bu hayatta, ama biri “hayatının en iyi seksi” olarak anılacaktır. Bunun siz olduğunuzdan emin olun: Kendinizi unutulmaz kılın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: