YAVAŞ: ÖPÜŞMEYEN BAŞKA İŞ YAPSIN!

Geçtiğimiz hafta magazin gündemini meşgul eden dizilerde öpüşme yasağına Unutulmaz dizisi başrol oyuncusu Serhan Yavaş’ta açıklama yaptı.

Magazin

YAVAŞ: ÖPÜŞMEYEN BAŞKA İŞ YAPSIN! Profesyonel bir oyuncunun oynadığı karakterin yansıttığı duyguyu seyirciye en üst seviyede vermesi gerektiğini belirten Yavaş, “Profesyonel anlamda bu işi yapan oyuncuların yasakları ve kuralları olmamalı. Yasakları ve kuralı olan oyuncu varsa başka sektörde iş bulsun” dedi.

Yapımcılığını Ahmet Bayram'ın yönetmenliğini Cem Tabak'ın yaptığı Unutulmaz dizisinin başrol oyuncusu Serhan Yavaş geçen hafta magazin gündemini meşgul eden dizilerde öpüşmeme yasağıyla ilgili açıklama yaptı. Yavaş, “Profesyonel bir oyuncunun oynadığı karakterin yansıttığı duyguyu seyirciye en üst düzeyde hissettirmek için senaryoda yazılan sahnelerin bazılarında ben bu sahnede sunu yapamam sevgilim kızıyor yada kocam müsaade etmiyor gibi bahanelerle o sahneyi yetersiz olarak oynamak profesyonellikle bağdaşmayan bir düşünce tarzıdır ve rol arkadaşlarını ekibi ve yönetmeni kötü yönde etkileyen bir durumdur. Dolayısıyla bu tur bakış açısında olan kişilerin kendilerine ve çevrelerine uygun olan başka sektörde çalışması gerekir” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: