YAVUZ BİNGÖL YÜZÜNDEN İŞİNDEN OLDU!

ŞARKICI Yavuz Bingöl’ün aşık olduğu söylentileri yayılan Kemer Club Aura’nın dansçısı Ukraynalı 21 yaşındaki İra Hrjapak, işinden oldu. Medyaya Bingöl’ün platonik aşkı olarak yansıyan Ukraynalı güzel, ülkesine döndü...

Magazin

YAVUZ BİNGÖL YÜZÜNDEN İŞİNDEN OLDU!Kemer'in eğlence mekanlarından Club'te Ukraynalı dansçı İra Hrjapak'ı görüp aşık olduğu ve aşkına karşılık bulamadığı şeklindeki haberlerin medyada yer alması üzerine dansçı kız işten çıkarıldı.

Bingöl'ün gönderdiği gülleri ve oyuncak ayıyı geri çevirerek, ünlü şarkıcıyla tanışmayı reddeden İra'nın işten çıkarılmasının ardından arkadaşlarına, 'Ben, kulüpteki işimden olmamak için gelen tüm tanışma tekliflerini reddettim.

Bu basında çıkan kişiyi de tanımıyorum. Onun için ‘Türkiye'de ünlü bir şarkıcı. Seninle tanışmak istiyor' dediler. Ben de ‘İşimin dışında hiçbir şeyle ilgilenmek istemiyorum' diyerek bu teklifi geri çevirdim. Sonra gazetelerde haberim çıkmış. İşimden oldum' dediği belirtildi.

İşine son verilen güzel dansçının ülkesine döndüğü kaydedildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: