'YAVUZ'LA FARKLIYMIŞIZ'

Yavuz Bingöl ile oyuncu Burcu Kara ayrılık kararı aldı... Sürpriz ayrılık ile ilgili Burcu Kara ilk kez konuştu

Magazin

'YAVUZ'LA FARKLIYMIŞIZ' Yavuz Bingöl ile oyuncu Burcu Kara, uzun bir beraberlik ve nişanlılık döneminden sonra ayrılık kararı aldı. Sürpriz ayrılık ile ilgili pek çok söylenti yayıldı. En çok da Yavuz Bingöl'ün evliliğe yanaşmamasının ilişkiyi bitirdiği konuşuldu. Bingöl her fırsatta Kara'yı sevdiğini söylerken genç oyuncu susmayı tercih etti. Ve Burcu Kara sonunda ilk kez konuştu:

Ayrılığınızın sebebi sürekli ertelenen evlilik tarihi mi?

Kimse ilişkimizi başka ilişkilerle kıyaslamasın. Biz Türk örf ve adetlerine göre nişanlandık. Bu nişan dönemi de insanların birbirlerine tanıma süresidir. Bu sürede de anlaşamadığımızı gördük ve ayrıldık.

Anlaşamadığınız noktalar nelerdi?

Farklı insanlar olduğumuzu anladık. İlişkilerde insanların anlaştığı ve anlaşmadığı noktalar vardır. Anlaşamadığımız noktalar çoğunlukta olunca ayrılmaya karar verdik. Yanlış bir evlilik yapmak istemedik, bu şekilde evlenseydik boşanırdık.

Sizinle ilgili sanki evlilik vaadiyle kandırılmış kız imajı oluşturuldu...

Ben üniversite mezunu bir kızım, beni kim kandırabilir. Niye kandırılayım. Bizim evleneceğimiz zaman birlikte oturacağımız ev bile eşyalarıyla hala hazır bir şekilde duruyor. Ayrıca Yavuz öyle bir insan değil, ben de kandırılacak kadar aptal bir insan değilim. Ayrıca evlilik vaadiyle kandıracak insan nişanlanır mı?

Evi birlikte satın mı almıştınız?

Hayır kiralamıştık. Evlendikten sonra yaşayalım diye dayayıp döşediğimiz bir evdi. Anadolu Yakası'nda Bağdat Caddesi tarafındaydı. O evde Yavuz'un da benim de emeğimiz vardı. Ama insanlar nikahta bile ayrılıyor. Bunun altında kötü bir şey aramak o insanların kötü niyetini gösterir. Herkesin canı cehenneme. Herkes istediğini konuşabilir.

Yeniden barışmanız mümkün mü?

Eşimiz dostumuz ortak arkadaşlarımız bizi barıştırmak için araya girdi. Kimse doğal olarak bitmesini istemiyor. Biz birbirimizi hala seviyoruz ama anlaşamamak çok farklı. İki insan arasında yaşananları bir tek Tanrı bilir.

VATAN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: