Yaz ayları yaklaşıyor sofralar Jumbo ile renkleniyor!

Yaz mevsiminin habercisi bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde yazlıklar için yeni planlar yapılıyor. Bu hazırlıklar içerisinde sofralar da unutulmuyor. Bu aylarda sofralar da renk renk, çiçek çiçek ve daha bir neşeli hazırlanıyor. Jumbo da zarafetinin yanı sıra rengarenk takımlarıyla baharın gelişini kutluyor.

Yaşam

Yaz ayları yaklaşıyor sofralar Jumbo ile renkleniyor! Jumbo, sofralara taşıdığı asaletin yanı sıra renkli çiçeklerle bezenmiş, kenarları altın rengi ile çerçevelenmiş Violet Dream Yemek Takımı ile keyifli sohbetlere eşlik etmeyi bekliyor. Uzun yaz aylarında, çevresinde sevdiklerinizin, dostlarınızın yer aldığı veya en özel davetlilerinizi ağırladığınız sofralarınızı, 60 parçadan oluşan Violet Dream Yemek Takımı ile keyfe dönüştürebilirsiniz.


Maviyle bezenmiş çiçek desenleri ve geometrik formu ile “Deep Blue” ürünleri; baharın gelişini müjdeleyen çiçekler, mavi ve beyazın mükemmel uyumunu gözler önüne seriyor. Zamansız tasarımlarıyla herkesi büyüleyen Jumbo’nun “Deep Blue” koleksiyonunda bulunan katlı servis tabakları ve çay fincanları, beş çayı düzenleyenlerin vazgeçilmezi oluyor. Hoş sohbet ve ikramların keyfini iki katına çıkaran tasarımların yanı sıra çiçekli fırın kapları, salata kaseleri, kayık ve çukur tabaklar başta olmak üzere birçok ürün yer alıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: