Yaza damga vuracak diziler...

Televizyonlarda yaz sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı. Birçok dizi bu hafta itibariyle yaz sezonu için start alıyor. Yaza damga vurması beklenen dizileri derledik. İşte yaza damga vurması beklenen o diziler....

Dizi Galeri

Yaza damga vuracak diziler... TÜRK MALI
Star TV'de ekrana gelecek olan Türk Malı, 28 Mayıs Pazar akşamı 20.00’de izleyici ile buluşacak. Başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı’nın paylaştığı Süreç Film Ali Gündoğdu imzalı dizinin senaristliğini Tayfun Güneyer üstlenirken yönetmen koltuğunda Jale Atabey oturuyor.

ŞEVKAT YERİMDAR
Fox TV'nin uzun zamandır merakla beklenen komedi dizisi "Şevkat Yerimdar", 26 Mayıs Cuma 20.00’de başlıyor. Başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Suzan Aksoy, Ayşe Kökçü, Murat Akkoyunlu, Pascal Nouma, Burak Demir ve Mazlum Çimen’in paylaştığı dizinin yapımcılığını Limon Film'in üstleniyor.

KALP ATIŞI
Kalp Atışı dizisi, Show TV'de izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaştığı diziye Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur eşlik ediyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği ve Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

DELİ DÖGÜL
Fox TV'de yakında ekrana gelecek olan Deli Gönül dizisi, Antakya’dan İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek bir aşk hikayesini ekranlara getirecek. Başrol oyuncuları Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın yanı sıra Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Mine Tüfekçioğlu, Barış Yalçın, Zuhal Yalçın, Yılmaz Şerif, Hayal Ada Topakkaya gibi usta ve genç birçok oyuncu yer alıyor. 25 Film’in yapımcılığını, Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan kaleme alıyor.

KANATSIZ KUŞLAR
ATV’de yakında başlayacak olan Kanatsız Kuşlar dizisinin fragmanları yayınlandı. Kadrosunda Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen isimlerin yer aldığı Kanatsız Kuşlar'ın yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlenirken senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme alıyor. Dizide, hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü anlatılıyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: