Yaza selam, NATUZZI ile büyümeye devam!!!

Türkiye mobilya sektörüne kaliteli üretimi ve benzersiz modelleriyle farklı bir yaklaşım getiren Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, geleneksel “Yaza Merhaba” partisiyle yeni açılımların da sinyalini verdi. Kıral Ailesi ile Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı partide, İtalya’nın ünlü mobilya markası NATUZZI’nın tanıtımı da gerçekleştirildi.

Sosyete

Yaza selam, NATUZZI ile büyümeye devam!!! Türkiye mobilya sektörünün öncülerinden Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, geleneksel “Yaza Merhaba” partisini, dünyaca ünlü İtalyan mobilya markası NATUZZI’nin Levent mağazasında düzenledi. Birbirinden seçkin konukların ağırlandığı partinin ev sahipliğini Kıral Ailesi ile cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Sitare Kalyoncuoğlu yaptı. DJ performansı ile eğlence dozu yüksek seyreden “Yaza Merhaba” partisinde davetliler, Oğuz Kıral rehberliğinde, yaşam alanlarına İtalyan dokunuşu niteliğiyle öne çıkan NATUZZI’nin yeni koleksiyonlarını da tanıma fırsatı buldu.

ULAŞILABİLİR LÜKS
NATUZZI Mağazalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Kıral, Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon olarak 40 yıla yakın bir süredir mobilya dünyasının en seçkin markalarını ve en seçkin ürünlerini Türkiye’ye sunduklarını vurguladı. NATUZZI markasınınbu yelpaze içinde ayrı bir yeri bulunduğu ifade eden Oğuz Kıral, kalitesive İtalyan tasarımının bütün üstün özelliklerini taşımasıyla birlikte NATUZZI’nın her bütçeye uygun mobilya seçenekleriyle dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi gördüğünü belirtti.
Bir marangozun oğlu olarak iş yaşamına başlayan PasqualeNatuzzi tarafından 1959 yılında kurulan NATUZZI, bugün dünya çapında sekiz üretim tesisi ve 12 ofisiyle mobilya sektörünün en güçlü küresel firmaları arasında yer alıyor. Dünya pazarına başta kanepe, koltuk ve yatak olmak üzere ev döşemesi, aydınlatma, aksesuar, oturma odası mobilyalarından oluşan “NatuzziItalia” ile geniş bir yelpazeye yayılmış deri kanepe seçeneklerinden oluşan “NatuzziEditions” markalarını sunan NATUZZI, beş kıtada 123 ülkeye mobilya ihraç ediyor.YENİ NATUZZI MAĞAZASI EMAAR AVM’DE
Oğuz Kıral, Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon olarak İtalyan mobilya tasarım ve üretiminin önde gelen markalarından NATUZZI ile güçlü bir şekilde büyümeye devam edeceklerini söyledi. Bugün itibarıyla ünlü İtalyan markasının ismini taşıyan Cemil Topuzlu ve Leventmağazalarına, çok yakında Üsküdar’daki EmaarAVM’de yer alan yeni bir NATUZZI mağazasını daha ekleyeceklerini açıklayan Oğuz Kıral, Bodrum, Antalya ve Florya’daki Fatih Kıral mağazaları içinde ise NATUZZI’ye özel bölümlerde hizmet verdiklerini vurguladı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: