YAZDIĞIM AYRILIK ŞARKILARI AŞK ŞARKISI DİYE DİNLENDİ

Metin Arolat, bugüne kadar yaptığı tüm şarkılarda genç yaşta ölen abisine duyduğu özlemi anlattığını söyledi: Ama sevenlerim bunları aşk şarkıları olarak dinledi

Magazin

YAZDIĞIM AYRILIK ŞARKILARI AŞK ŞARKISI DİYE DİNLENDİ Şarkıcı Metin Arolat, Beykent'teki Beyaz İnci Anaokulu'nu ziyaret etti. Çocuklarla şarkılar söyleyip oyunlar oynayan Arolat, "Çocukluğumda özlem duyup da yaşayamadıklarımı yeniden yaşadım. O çocukluk günlerimi özlemişim" dedi. 15 yıldır bu sektörde olan Arolat, beşinci albümünün bu ayın sonunda piyasaya çıkacağını söyledi. "Bu yıl yine benim şarkılarım konuşulacak" diyen ünlü müzisyen, tüm şarkılarını üniversitede okurken bir trafik kazasında yitirdiği ağabeyine olan özlemini, hasretini dile getirmek için yazdığını belirtti: "Ama sevenlerim bu şarkıları hep aşk şarkıları olarak dinledi. Ve öyle sevdiler..."

ANNEM GİBİ KADIN ARIYORUM
Kendisinin de her Türk genci gibi evlenip çocuk sahibi olmak istediğini ifade eden Arolat, sözlerine şöyle devam etti: "Ama aradığım kızı hâlâ bulamadım. Çıktığım tüm kızlar beni ve aile saadetini değil, kendi çıkarlarını ön plana alıyorlar. Sonra da ayrılıklar oluyor. Ben, hep annem gibi bir kadın aradım. Aramaya da devam ediyorum. Eğer bulursam, en kısa zamanda evlenip yuva kurmak istiyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: