Yaz'ı canlandıracak isim belli oldu!

'İstanbullu Gelin'de Aslı Enver ile Özcan Deniz'in canlandırdığı karakterlerin kızı 'Yaz'a hayat verecek oyuncu bulundu.

Dizi Galeri

Yaz'ı canlandıracak isim belli oldu! Star TV’nin reyting rekorları kıran dizisi 'İstanbullu Gelin'in 3. sezonuna dair tüm hazırlıklar sürüyor. Özcan Deniz ile Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı dizide, karı-kocayı oynayan ikili sezon finalinde anne-baba olmuş, yeni sezonda da kızları 'Yaz'a hayat verecek oyuncu aramaya başlamışlardı. Özcan Deniz, kızları 'Yaz'ı canlandıracak karakterin hiç tanınmamış biri olmasını istiyordu. 200 kişinin yaptığı başvuru arasından sonunda Ahsen Eroğlu ile anlaşmaya varıldı. Eroğlu, Faruk ve Süreyya’nın kızları 'Yaz' olarak izleyici karşısına çıkacak.

Fenomen dizinin kadrosuna dahil olduğu için kendini çok mutlu olduğunu dile getiren Ahsen Eroğlu duygularını “İstanbullu Gelin kadrosuna katılmak benim için heyecan verici. İstanbullu Gelin, içinde yer alan kadın karakterlere, hiç rastlamadığımız nitelikler katan bir hikaye. Bu kadınlardan biri olmak çok özel hissettiriyor. Büyük bir ekip ve deneyimli oyuncu kadrosuyla çalışacak olmak benim için okul kadar öğretici olacak. Zeynep Günay Tan ile etkileşime geçerek karakteri çıkarmak için heyecanlı ve sabırsız hissediyorum” sözleriyle dile getirdi.

'İstanbullu Gelin' 3. sezonu ile Eylül’de Star TV’de ekranlarda olacak.

Kızları olmak için sıraya girdiler!

Kızları olmak için sıraya girdiler!'İstanbullu Gelin' dizisine yeni transfer!

'İstanbullu Gelin' dizisine yeni transfer!

Bunlarda ilginizi çekebilir: