Yazın en popüler partileri Bella Sombra Türkbükü'nde

Türkbükü’nün en popüler partilerine ev sahipliği yapan Bella Sombra Türkbükü, İskender Paydaş'ın en özel müzikleriyle sınırsızca eğlenmek isteyenleri büyük ilgi gören PoolsideFunk Parti ile 8 Ağustos Cumartesi günü tekrardan buluşturuyor.

Diğer Haberler

Yazın en popüler partileri Bella Sombra Türkbükü'nde Sektörün deneyimli isimleri Şebnem Ercantürk ve Murat Özalp’in misafirperverliğiniyaşatan, lezzetleri ve servis anlayışı ile kapılarını açtığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören Bella Sombra HotelTürkbükü,büyük yankı uyandıranPoolsideFunk partisinin ikincisini çok daha renkli sürprizlerle düzenliyor.

Açıldığı ilk günden itibaren adından sıkça söz ettiren yazın vazgeçilmezi olan Bella Sombra Hotel Türkbükü yaptığı çok özel partilerle de büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz haftalarda unutulmaz bir partiye ev sahipliği yapan Bella SombraTürkbükü, İskender Paydaş’ın muhteşem performansıyla sıra dışı bir partiye imza attı. Esra Üstünkaya, Sitare Akdilek, Ali Şayakçı gibi cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de katıldığı, performansıyla günlerce konuşulan, davetlilere hafızalardan uzun süre silinmeyecek anlar yaşatan ünlü müzisyen İskender Paydaş, yoğun istek üzerine setin başına tekrar geçmeye hazırlanıyor.İkinci PoolsideFunk Parti için en özel ve hit parçaları seçen Paydaş, daha büyük sürprizlerle müzikseverleri yine büyüleyeme geliyor.

Benzersiz bir eğlence ve unutulmaz bir gün yaşamak istiyorsanız,8 Ağustos Cumartesi günü saat 18.00’da Bella Sombra Hotel Türkbükü’nde buluşalım!

Bunlarda ilginizi çekebilir: