YEDİ SENE OLDU HALA YÜZÜK YOK!

Prens William'ın yedi sene önce tanıştığı Kate Middleton'a hâlâ yüzük takmaması sadece genç kadını değil halkını da üzüyor..

Magazin

YEDİ SENE OLDU HALA YÜZÜK YOK! İngiliz halkı onu çok seviyor... Duruşu, asaleti ve sıcakkanlılığıyla Prens William'ın merhum annesi Lady Diana'ya çok benzetiliyor. Özel davetlerde ve günlerde Prens William'ın yanında onu görenler, hayran kalıyor. Kate Middleton tam 7 yıldır Prens William'la büyük bir aşk yaşıyor. İlişkilerinin beşinci yılında kısa süreli bir ayrılık atlatan çiftin, barıştıklarından bu yana aralarından su sızmıyor.

YAŞGÜNÜNDE BEKLEDİ
İngiliz halkı da aylardır çiftten bir nişan haberi bekliyor. Ancak prensin henüz evlenme teklif etmemesi herkesi şaşırtıyor. 9 Ocak'ta yaşgününü kutlayan Middleton'a yakın kaynaklar, genç kadının bu özel günde prensten evlenme teklifi beklediğini ancak hayal kırıklığına uğradığını söylüyor. Us dergisine konuşan Prens William'a yakın kaynaklar ise, genç prens ve sevgilisinin sürekli evlenmek ve çocuk sahibi olmaktan bahsettiklerini dile getiriyor. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde de bir sürpriz yapmayan çiftin ne zaman evlenecekleri merak ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: