Yelda Kırçuval'a müthiş teklif!

Haberci ve TV programcısı Yelda Kırçuval, ikinci kitabı ve ilk romanı olan “İnsanı İnsan Acıtır” ile bir rekora imza atıyor...

Kültür-Sanat

Yelda Kırçuval'a müthiş teklif! 8. baskıda olan kitabıyla Türkiye’yi karış karış gezen, oldukça yoğun katılımla imza günleri ve söyleşiler düzenleyen Yelda Kırçuval’a Amerika’dan müthiş bir teklif geldi. Şu ana kadar 47 şehir gezen güzel yazarın, New York, Manhattan’daki bir otelde hem konferans hem de imza dağıtması istenildi. Kırçuval, gelen teklifi kabul ettiğini ve önümüzdeki ay ekibiyle birlikte Amerika’nın New York eyaletine gideceğini açıkladı.

SINIRLARI AŞMANIN GURURU!

Yelda Kırçuval; ‘Okurlarımla buluşmak, birebir görüşüp yorumlarını almak kalemimi güçlendiriyor. O nedenle Amerika’daki okurlarımla bir araya gelmek benim için müthiş bir duygu. Aynı zamanda görme biçimimi zenginleştirici ve gurur verici’ dedi.

Öte yandan Kırçuval farklı coğrafyalarda bulunan okurlarının hepsinin benzer duygu ve düşüncelere sahip olduğunu gördüğünü ve sınırların dışındaki hikayeleri de bire bir dinlemek istediğini, bu durumun hem ruhunu hem de medya ve toplumsal iletişiminin besin kaynağı olduğunu sözlerine ekledi...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: