Yeliz Yeşilmen alışveriş turunda

Oyuncu ve sunucu Yeliz Yeşilmen de Akmerkez’den alışveriş yapan ünlü isimler arasında yer alıyor.

Diğer Haberler

Yeliz Yeşilmen alışveriş turunda Akşam saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte alışveriş merkezine gelen Yeşilmen, bir oyuncak mağazasından kızı Asya ve oğlu Birbey için alışveriş yaptı. Bir hayli kilo verdiği ve eski görüntüsüne kavuştuğu dikkatlerden kaçmazken önümüzdeki yayın döneminde bir seyahat ve kadın programı hazırladığını ve sunuculuğunu da kendisinin yapacağını söyledi.

Ekranlarda yeni yayınlanmaya başlayan ve başta Bülent Ersoy olmak üzere Banu Alkan, Safiye Soyman gibi isimlerin de olduğu programı kendisinin instagram sayfasından iki yıldır yaptığını söyleyen Yeliz Yeşilmen, “Benim projemi çalmışlar” dedi. Önümüzdeki sezon ekranlara döneceği zamanı sabırsızlıkla beklediğini, yapacağı iddialı program ile gereken cevabı kendilerine vereceğini söyleyen ünlü oyuncu, inanmazlarsa instagram hesabıma ve kaç kişinin takip ettiğine bir baksınlar dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: