Yeliz Yeşilmen ölümden döndü!

Oyuncu ve sunucu Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından ölümden döndüğünü açıkladı.

Magazin

Yeliz Yeşilmen ölümden döndü! Adanalı iş insanı Ali Uğur Akbaş ile evlendikten sonra oraya yerleşen Yeliz Yeşilmen, evinde çıkan elektrik kaçağından dolayı ölümden döndüğünü açıkladı. İki çocuk annesi Yeşilmen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla takipçilerini korkuttu.

Yeliz Yeşilmen ölümden döndüğünü şu sözlerle anlattı: "Arkadaşlar çok merak etmişsiniz beni. Olaylar Olaylar. Gözlerden nazarlardan dolayı neler yaşadım anlatamam. O yüzden dudağım bile uçukladı. Arkadaşlar şu eve geldiğimden beri, yılanlar çıktı, tavan çöktü. Dün elektirik kaçağından ölüyorduk resmen çocuklarımla. Çok büyük bir hayati tehlike atlattık.'' Yeşilmen, korkutan olay sonrası elektrik tesisatını tamir ettirmek için ekip çağırdı. Arızanın toprak altından geldiğini söyleyen Yeşilmen, "Resmen canlı bombanın üzerinde yaşıyormuşuz, Allah korudu" şeklinde konuştu.Yeliz Yeşilmen: Eşim 'seni gebertirim' deyince...

Yeliz Yeşilmen: Eşim 'seni gebertirim' deyince...Yeliz Yeşilmen:

Yeliz Yeşilmen: "Çubuk kraker gibiyim!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: