Yeliz Yeşilmen, Serdar Ortaç'a sesledi!

yeliz Yeşilmen bugün katıldığı canlı yayında sürekli eşi Chloe Ortaç'la ayrılacağı haberleriyle gündeme gelen Serdar Ortaç'a seslendi. Yeşilmen, "Chloe'yi bırak, etraf güzel kız kaynıyor seni seven bir kadınla çocuk yap" dedi.

Magazin

Yeliz Yeşilmen, Serdar Ortaç'a sesledi! Evlenerek Adana'ya yerleşen Yeliz Yeşilmen bugün 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın bir röportajı üzerine konuşan Yeliz Yeşilmen, Serdar Ortaç'ın başka bir kadınla evlenip çocuk yapması gerektiğini söyledi.

Serdar Ortaç'ın durumuna üzüldüğünü belirten Yeşilmen, "Evet güzel kadın ama Serdar o gidecek diye öyle çabalar sarf ediyor ki. Bence korkmasın, umurunda da olmasın Chloe'nin de onu sevdiğini düşünmüyorum. Seven kişi elini sımsıkı tutar, öper, sayfasında bir paylaşım yapar." dedi.

Yeşilmen açıklamasına şu sözlerle sürdürdü:
"Benim gördüğüm tabloda Serdar Ortaç değil de sanki Chloe bir starmış gibi. Adam çocuk diye delirdi. Ne olursa olsun bir çocuk yapmalıydı bu kadar yıldır. Serdar Ortaç'a yazık. Chloe, Serdar'ın ismini kullanıyor. Bence kız istemiyor, zoraki. Etraf güzel kız kaynıyor. Daha iyi bir eş, kendine daha yakın çocuk verebilecek bir eş bir evlilik. Yol yakınken yapsın."

Bunlarda ilginizi çekebilir: