Yeliz Yeşilmen'in son görüntüsü şoke etti!

Yaz sezonunu Çeşme'de açan Yeliz Yeşilmen'in birkaç ay önce Instagram'da paylaştığı fotoğraf ve tatilde çekilen fotoğrafları arasındaki fark görenleri şoke etti.

Magazin

Yeliz Yeşilmen'in son görüntüsü şoke etti! Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ve sosyal medya hesabı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren 40 yaşındaki eski oyuncu ve sunucu Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz aylarda bir alışveriş merkezinde spor sonrası çekilmiş olan fotoğrafını yayınlamıştı.

"Türkiye'nin benim gibi at ve sarışına ihtiyacı varmış!"Paylaşılan fotoğrafın 'photoshop' olduğu iddiasına sinirlenen Yeşilmen, "Her şey ortada kabul edin taş taş" ifadelerini kullanmıştı.

Önceki gün Ayayorgi'de bir objektiflere yakalanan Yeliz Yeşilmen'in görüntüsü görenleri şaşırttı. Yeşilmen'in birkaç ay önce Instagram hesabından paylaştığı halinden eser yoktu.

Yeliz Yeşilmen:

Yeliz Yeşilmen: "Kabul edin taş taş!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: