Yemeğin performans sanatçıları burada!

Miyako'nun şeflerinden, gözlerinizin önünde yemek sanatı!

Diğer Haberler

Yemeğin performans sanatçıları burada! Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da yer alan Japon klasiği Miyako yeni sezonda da şehrin en iyi el yapımı sushileri ve geleneksel Tepenyaki lezzetleri ile Japon yemek kültürünün tüm inceliklerini sunmaya devam ediyor.


Asya Mutfağı'nı sadece masanıza değil, bir kaç saatliğine de olsa, yaşam tarzı olarak hayatınıza sokan mekanın Tatami adında özel bir odası bulunuyor. Bir taraftan Japon kültürünü de yaşatmayı amaçlayan mekanın bunu gerçekten çok iyi başardığını söyleyebiliriz. Birbirinden lezzetli sushiler, sashimiler ve elbette şeflerin konukları önünde adeta bir şovla hazırladığı teppanyaki ve geleneksel Japon yemekleri, hem gözünüzü hem midenizi hem de ruhunuzu doyuracak.


Usta aşçıların gözlerinizin hemen önünde harika bir performansla hazırladıkları teppanyaki efsanesiyle buluşmak için herkesi Miyako 'ya bekliyoruz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: