YENİ AKIM 'ESNEK SEKSÜELLİK'

Tartışma Madonna ile Britney Spears’ın sahnede öpüşmesiyle başlamıştı, sonunda bu akıma bir isim kondu.

Magazin

YENİ AKIM 'ESNEK SEKSÜELLİK' Angelina Jolie, Lindsay Lohan ve Drew Barrymore'un temsil ettiği esnek seksüeller, sınırlandırılmayı reddediyor

Zaman zaman hemcinslerine ilgi duysalar da onları 'lezbiyen' olarak adlandırmak doğru değil. Biseksüellik ile flört halindeler. İngiliz Daily Mail gazetesi, bu yeni akımı 'esnek seksüellik' diye tanımlıyor.
Akımın öncüleri 30 ve 40'lı yaşlardaki heteroseksüel kadınlar. Hemcinsleriyle birlikte olduklarını açıklayan Angelina Jolie, Lindsay Lohan ve Drew Barrymore gibi isimler 'esnek seksüeller'in ünlü temsilcileri.
Bu kadınlar cinselliklerini yaşarken sınırlandırılmayı reddediyor.
Psikologlar özellikle ünlüler dünyasından etkileşimle esnek seksüelliğin yaygınlaştığını söylüyor. Durumuysa, günümüz kadınının cinsellik konusunda geçmişe göre daha rahat hareket etmesine bağlıyorlar. Uzmanlar, “40'lı yaşlara ulaşan kadınlar cinsel hayatları konusunda kendilerine daha güvenli oluyor. Önlerine bir fırsat çıktığında da 'Neden olmasın?' diye düşünebiliyorlar. Özellikle de uzun bir ilişkiden yeni çıktılarsa” diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: