YENİ ALBÜMÜ İÇİN STÜDYOYA KAPANDI

Müzik dünyasının aşk, hüzün ve romantik şarkılarının yorumcusu Ferhat Göçer, yeni albümü için stüdyo çalışmalarına devam ediyor.

Magazin

YENİ ALBÜMÜ İÇİN STÜDYOYA KAPANDI Bu ayın son haftası piyasaya çıkacak albüm, yine hit olmaya aday şarkılarla dopdolu. Sezen Aksu'nun dört şarkıda imzasının bulunduğu ve toplam 12 şarkının yer alacağı albümde Göçer'in dinleyicilerine yine sürprizleri olacak...

Müzik dünyasında kendine sağlam ve sarsılmaz bir yer edinen Ferhat Göçer, bir buçuk yıl aradan sonra yeni albümüyle müzik marketlerdeki yerini alacak... Müzikseverlerin arşivlerinde tutmak isteyeceği Ferhat Göçer albümlerine eklenecek olan yeni çalışma, Nisan'ın son haftası dinleyicileriyle buluşuyor. Ozan Doğulu'nun düzenlemelerini yaptığı albümün eserlerinde, Sezen Aksu, Sinan Akçıl, Aslı Zen Yentur, Bülent Özdemir ve Ferhat Göçer imzaları bulunuyor.

'Doymadım Sana' adlı şarkıda Türk Sanat Müziği'nin dev ismi Emel Sayın ile yaptığı düet ile karşımıza çıkacak olan sanatçı, Sabahattin Ali'nin 'Aldırma Gönül'ünü de remix düzenlemesiyle albümüne alıyor.

İnternet üzerinde yedi milyonun üzerinde kişi tarafından tıklanan ve defalarca dinlenen, Tugay Ören'in 'Bizim Şarkımız' adlı eseri de Ferhat Göçer'in yeni albümünde hayat bulacak...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: