YENİ ALBÜMÜNÜ SORTİE'DE TANITACAK!

BENGÜ YENİ ALBÜMÜ OLAN 'İKİ MELEK'İ 2 TEMMUZ AKŞAMI SORTIE'DE TANITACAK..

Magazin

YENİ ALBÜMÜNÜ SORTİE'DE TANITACAK! Dört ay önce yapılan anlaşmanın ardından prodüktörü Deniz Erdem ile hemen repertuar çalışmalarına başlayan Bengü için Türkiye’nin en önemli müzik adamları özenle çalıştı. Bengü'nün yeni albümü ‘İki Melek’, 1 Temmuz 2009’da Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldıktan hemen sonra yapacağı bir toplantı ile basının karşısına çıkıyor.

Söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait olan ve çıkış parçası olarak da konumlandırılan ‘İki Melek’ bu yazın en iddialı hit parçası olacak ve bu alandaki boşluğu dolduracak. Yepyeni görüntüsü, iddialı tarzı, dillere dolanacak şarkıları ve muhteşem yorumuyla hiç olmadığı kadar iddialı gelen Bengü, şarkıları kadar albümü için Mehmet Turgut’a çektirdiği imaj fotoğraflarıyla da çok konuşulacak…

Türk Pop Müziği’nin en güçlü sesleri arasında yer alan Bengü’ye şarkısıyla Serdar Ortaç’ın yanı sıra, Yalın da verdiği ‘Özetle Ben Aşığım’ adlı parçasına ayrıca düet de yaparak tam destek veriyor. Bengü bu iki ismin yanı sıra müzik sektörünün bir diğer önemli bestecileri Şehrazat ve Sinan Akçıl’ın da en güzel eserlerini alarak albümüne koydu. Bu yaza damgasını vuracak yeni ve en iddialı albümü ‘İki Melek’te Bengü, kendisine ait iki parçayı da dinleyicilerinin beğenisine sunuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: