YENİ ALBÜMÜNÜ TANITTI!

Ünlü pop sanatçısı Kenan Doğulu yeni albümünü tanıtmak için müthiş bir konser verdi. Bu konseri gecce.com'dan Eray Akıncı canlı olarak bildirdi..

Magazin

YENİ ALBÜMÜNÜ TANITTI! Konserden en sıcak haberler..

W Hotel'deki Kenan Doğulu'nun albüm tanıtım konseri hazırlıkları neredeyse tamamlandı. Davetliler konser alanını doldurmaya başladı.

Kenan Doğulu, davetliler arasında dolaşarak kendisini izlemeye gelenlerle sohbet ediyor. Doğulu, birazdan yeni albümünün tanıtımı için sahneye çıkacak.

Tanıtım konserine sanat ve sosyete camiasından bir çok tanıdık simanın katılımı var. Bu ünlüler arasında Moris Kohen, İbrahim Kutluay, Serdar Bilgili, Hepsi grubu üyeleri, Yurdal-İvana Sert, Şafak Karaman bulunuyor..

Kenan Doğulu'nun yeni albümünün ilk tanıtım konseri tüm hızıyla sürüyor. Davetliler Kenan'ın yeni albümünü merakla ve coşkuyla dinliyor. Önder Bekensir-Irmak Atuk çifti ve ünlü müzisyen Behzat Gerçekel de konsere katıldı.

Kenan Doğulu sahnede adeta devleşiyor. Kenan Doğulu-Ozan Doğulu kardeşler performanslarıyla davetlileri büyülüyorlar. Kenan Doğulu gitar, Ozan Doğulu ise piyano çalıyor. Konsere ünlü şarkıcı Alex de katıldı.

Kenan Doğulu'nun yeni albümü 'Patron'un ilk tanıtım konseri sürprizlerle devam ediyor. Tüm davetliler Kenan'ın yeni şarkılarıyla coşuyor. Kenan Doğulu'nun yeni albümü yaza damgasını vuracağa benziyor. Konsere son olarak Betina Hakko ve ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı katıldı.

Kenan Doğulu, müthiş sahne performansıyla mükemmel bir konser daha verdi. Doğulu kardeşler, isimlerine yakışır bir finalle Kenan Doğulu'nun yeni albümünün tanıtım konserine son verdi.

ERAY AKINCI
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: