YENİ AŞKLARA HAZIR

YUNAN EŞİNDEN SONRA FRANSIZ YÖNETMENLE BİRLİKTE OLAN TUĞÇE KAZAZ, ŞİMDİ DE TÜRK 'ARKADAŞIYLA' YAKALANDI. KAZAZ, 'SEVGİLİNİZ Mİ?' SORUSUNA 'YAKINDA GÖRÜRSÜNÜZ' DEDİ

Magazin

YENİ AŞKLARA HAZIR Yunan eşi uğruna din değiştiren o da yetmezmiş gibi "Vatanım Yunanistan" diyen Tuğçe Kazaz, eşinden boşanınca çark etmişti. Yunan aşkından sonra gönlünü Fransız yönetmen Ramin Matin'e kaptıran Kazaz, bu aşkta da umduğunu bulamadı. Matin ayrılığının ardından özel hayatıyla ilgili sesi soluğu çıkmayan Tuğçe Kazaz, "Ne varsa Türkler'de var" dedi.

Gülümsemekle yetindiler
Ünlü manken Bebek'te kendisinden yaşça büyük bir arkadaşıyla samimi görüntüler sergiledi. Birbirlerine el şakaları yapan Tuğçe Kazaz ile "arkadaşı" daha sonra mekandan yine birlikte ayrıldı. Kendilerini görüntüleyen gazetecileri fark edince neşelerini kaybetmeyen Tuğçe Kazaz ile arkadaşı, gülümsemekle yetindi. Ünlü manken, "Yanınızdaki bey sevgiliniz mi?" sorusuna; "Yakında görürsünüz" demekle yetindi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: