YENİ BÖLÜMLER YAKINDA!

Sevilen komedi dizisinin yeni bölümleri için geri sayım başladı. İşte yeni sezon sürprizleri...

Magazin

YENİ BÖLÜMLER YAKINDA! Şahika rolüyle büyük beğeni kazanan başarılı oyuncu Binnur Kaya, dizinin yeni sezon bölümlerinde iki farklı rolle izleyici karşısına çıkacak. Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı 'Avrupa Yakası', altıncı sezonunda da izleyicilere keyifli anlat yaşatacak.

Bu hafta fanatikleriyle buluşacak olan güldürü klasiği; 'sır gibi saklanan senaryosu' ve sürpriz karakterleriyle kahkaha geleneğini sürdürecek.

6'ncı sezonun ilk bölümü Sütçüoğlu Ailesi'nin yıllardır her yaz gittikleri Ayvalık'taki evlerinde başlayacak.

Gülse Birsel senaryoyla ilgili ser verip sır vermiyor ama şu kadarı kesin; Volkan askerden döneli bir hafta olmuştur ve bir gecede tıpkı eski günlerdeki gibi birbiri ardına olaylar kopacaktır!

Volkan ve Burhan'ın, Aslı, Tahsin Bey ve Makbule ile Nişantaşı'nda birlikte yaşama hikayelerinin set çalışanlarını bile güldürdüğü ve çekimlere ara verildiği ise şimdiden konuşulmaya başlandı.

Şahika' karakteriyle fenomen haline gelen Binnur Kaya'nın, yeni sezonun ikinci bölümünden itibaren ikinci bir tiplemeyle 'Avrupa Yakası'nda sürpriz yapacağı söyleniyor.

Gülse Birsel yeni karakterle ilgili olarak sadece 'O da Şahika ve Osman gibi bir Koçarslanlı ama genç değil, olgun bir hanım' ipucunu veriyor.

Bu tiplemenin sahneleri çekilirken de ses ekibinin, çekim esnasında duyulan gülmeler yüzünden zoranlar yaşadığı ve çekimlerin tekrar edildiği anlatılıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: