Yeni damada kötü haber!

Kısa bir süre önce Öykü Gürman ile evlenen Yavuz Bingöl'ün başrolde yer aldığı 'Aşk Zamanı' dizisinin düşük reytingler nedeniyle günü değiştirildi. Reytinglerinde yükselme olmazsa dizi final yapacak.

Magazin

Yeni damada kötü haber! Başrollerini Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un oynadığı aşk Zamanı yaz dizisi olarak ATV ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı.

Erdoğan, nikah şahidi olacağı Bingöl'ün nikahına gitmedi ...Düğünden kareler İSTENİLEN SONUÇLARI ALAMADI 2 Temmuz Perşembe ekrana gelendizi daha ilk bölümüyle 25. sırada reytinglerde yer bularak hayal kırıklığına neden olmuştu. Dizi ikinci bölümünden itibaren reytinglerde daha üst sıralarda yer almaya başlasa da bir türlü istenilen sonuçları alamadı.

DİZİNİN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ
Son olarak 6. bölümü perşembe akşamı yayınlanan Aşk Zamanı Total'de 15. sırada AB grubunda ise 19. olabildi. ATV yönetimi düşük reytingler nedeniyle dizinin yayın gününü de değiştirdi Aşk Zamanı artık cumartesi akşamları 20.00'de ekrana gelecek. Dizinin reytinglerinde yükselme yaşanmadığı takdirde ise önümüzdeki bölümlerle final yapması bekleniyor. Romantik bir Ege komedisi olan dizide beş kızını İstanbul'da zapt edemeyerek, Ege'de küçük bir kasabaya yerleşen otoriter bir babanın ailesiyle birlikte yaşadığı olaylar konu alınıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: