Yeni dizi şimdiden tartışma konusu oldu!

Çekimleri uzun süre önce başlayan Star Tv'nin yeni dizisi ile ilgili sosyal medyadan yorum gelmeye başladı. Uğur Yücel’in yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünü gerçekleştirdiği Nefes Nefese dizisinin 2 tanıtımı yayınlandı.

Dizi Galeri

Yeni dizi şimdiden tartışma konusu oldu! Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız’ın rol aldıkları dizinin tutup tutmayacağı ile ilgili tahminler şimdiden başladı.

Sosyal medyada tanıtımı izleyenler arasında ilginç bir tartışma başladı.

Bazı izleyiciler Şükrü Özyıldız’ın dizi şanssızlığını göstererek yine aynı nedenle dizinin tutmayacağını düşünüyor. Özyıldız, Melisa Şenolsun ile de pek yakıştırılmıyor.

Tanıtımlarda yine silahların konuştuğunu gören izleyiciler, önce bir aile dizisi gibi görünen dizinin bir anda silahların ortaya çıkmasıyla mafyanın da olduğu hikayesini epey eleştiriyor.

Ekrandaki dizilerden sıkılıp, aile dizileri görmek istediğini söyleyen bazı izleyiciler, mafyanın Nefes Nefese dizisinde de olmasından rahatsız olduğunu dinle getiriyor.

Bazı izleyiciler ise tam tersini düşünüyor. Aksiyonu, şaşırtması, heyecanı bol bir dizinin geldiği ve kadronun çok güçlü olduğunu söyleyerek “Bu dizi tutar” yorumunu yapıyorlar.

İşte Nefes Nefese'nin 2. tanıtımı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: