Yeni dizinin oyuncularından iddialı sözler!

Romantik-dram türündeki yeni dizi Servet bu akşam SHOW TV’de izleyici ile buluşacak.

Dizi Galeri

Yeni dizinin oyuncularından iddialı sözler! Dizinin oyuncuları HT Magazin ile duygularını paylaştı. Genç oyuncuların gözdesi Bahar Şahin başrolü Yusuf Çim ile paylaşıyor. Ünlü oyuncu Ferah karakterini canladırdığı yeni projesi için şunları dile getirdi:"Yapım, ekip ve oyuncu kadrosu ile çok güzel bir iş içerisindeyim. O yüzden çok heyecanlıyım. Güzel bir ekiple güzel bir iş yapmaya çalışıyoruz. Umarım ekrana da bu şekilde geçer. İyi ki bu projedeyim diliyorum."


Dizinin başrol oyuncularından Yusuf Çim, dizideki Can rolüne nasıl hazırlandığını ve dizinin setindeki ortamı şu sözlerle anlattı: "Ortaks Yapım çalışanlarıyla birlikte, çekimlere başlamadan önce karakterimi tanımak için bayağı vaktim oldu. Bu iş benim için diğerlerinden çok farklı. Özellikle Ali Sürmeli ve Arsen Gürzap’la çalışma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum."

Servet ilk tanıtım:

Video yüklenemedi...
Ekip ruhunun önemini vurgulayan oyuncu Kanbolat Görkem Arslan, “Oldukça profesyonel bir bakış açısıyla çalışan yapım şirketimiz titiz çalışmalar sonucu iyi bir ekibi bir araya getirdi” diyor.


Küçük yaşlarından itibaren oyunculuk yapan Miray Akay, Narin karakterinin kendine benzediğini ifade ediyor: "Tam bana göre bir rol. Bu karakter için beni seçmelerinden gurur duydum."


Dizinin öne çıkan isimlerinden Tülay Günal heyecanını "Seyircimize iyi bir iş sunmak için çok çalıştık. Herkesi bu gerçek masala davet ediyoruz. Takdir tabii ki izleyicinin" sözleriyle belirtti.


Servet 1. Bölüm 3. Fragman:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: