YENİ DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR

Ahu Türkpençe, yeni sezonda rol alacağı, şimdilik gizli tutulan bir dizi projesiyle ilgili ipuçları verdi.

Magazin

YENİ DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR Kürşat Başar'ın sunduğu, CNN TÜRK'te yayınlanan 'Yaz Sohbetleri' programına konuk olan Ahu Türkpençe, yeni sezonda rol alacağı, şimdilik gizli tutulan bir dizi projesiyle ilgili ipuçları verdi.

Konusu ve oyuncuları gizli tutulan projeyi heyecanla beklediğini ifade eden ünlü oyuncu, 'Her şeyin içine aşkı koyabilmeliyiz. Benim yakın zamanda çekmeye başlayacağım gizli tutulan işimizde de aşk var. Birden fazla kadın karakter var ve hepsinin yaşları farklı. Aynı zamanda erkekleri de gerçek hayatlarıyla gösteren bir dizi. Normalde dizilerde esas oğlanın yanlışı olamaz, o hep doğru yapar. Oysa insanların her zaman yanlış, eksik tarafları vardır. Biz de dizide bunu yakalamaya çalışacağız' dedi.

Türkpençe, dizinin yanı sıra bir film projesinde de rol alacağını söyledi: 'Yönetmenimiz Fransız. Ama film Fransız-Türk ortak yapımı değil. Burada vizyona girecek, yurtdışında festivale de göndermeyi istiyorlar. Çok naif bir film. Filmde patlamalar, çatlamalar, büyük şeyler olmuyor. Ama o naiflikler arasında filmin anlatmaya çalıştığı bir felsefesi, fikri, duygusu var. Türkçe çekiyoruz, daha sonra Fransızca dublaj yapılacak.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: