Yeni filmde rol alacak isimler belli oldu!

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen Karakomik Filmler'den detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak iki filmden oluşacak projede Cem Davran'ın rol alacağı belli oldu.

Magazin

Yeni filmde rol alacak isimler belli oldu! Cem Yılmaz, Harbiye'de bir mekanda Cem Davran ve Özkan Uğur'la yeni projesi 'Karakomik Filmler' için buluştu. Cem Davran'la bir araya gelen Cem Yılmaz, arkadaşı Ozan Güven'e ''Bakın artık Ozan gitti, Cem Geldi'' diyerek espri yaptı. Yılmaz, Davran'ın iki filminde de olacağını açıkladı. Filmin oyuncu kadrosunda kesinleşen diğer isimler; Zafer Algöz, Özkan Uğur, Can Yılmaz ve Ozan Güven olarak belirtilmişti. Cem Yılmaz'ın nisan ayında açıkladığı 'Karakomik Filmler' iki projeden bir araya geliyor. İlk film 18 Ocak, ikincisi ise 15 Mart'ta vizyona girecek.


Türkiye'de ilk kez böyle bir projenin yapıldığını belirten Zafer Algöz ise filmle ilgili şunları dile getirdi: "13 Ağustos’ta çekimlere başlıyoruz İstanbul’da. Yine komedi tarzında bu kez farklı bir şey yapacak. Kara Komik Hikayeler diye bir film. 60 dakikada bir film seyredeceksiniz ikinci arada başka bir 60 dakikalık başka bir film izleyeceksiniz. İki bağımsız filmi bir seansta yapacak. Türkiye’de ilk dünyada var mı bilmiyorum?"

Eski eş kriz yarattı!

Eski eş kriz yarattı!Cem Yılmaz parti çıkışı polis çevirmesine takılınca...

Cem Yılmaz parti çıkışı polis çevirmesine takılınca...

Bunlarda ilginizi çekebilir: