YENİ FİLMİ 'FİNDİNG BLİSS'

Ekim ayında Amerika'da vizyona girecek olan 'Finding Bliss' bir komedi filmi. Soyunmam deyip, primini arttırdıktan sonra filmlerde gayet de rahat soyunan oyuncular listesinde olan Sobıeskı bu kez bir porno yıldızını canlandırıyor.

Magazin

YENİ FİLMİ 'FİNDİNG BLİSS'  Julie Davis'in yönettiği filmde, Matthew Davis, Donnamarie Recco, Denise Richards, Caroline Aaron, Tim Bagley, Krista Campbell gibi sanatçılarla oynayan Sobieski, bu bol erotik sahneli filmden yıllar önce L'idole için yine soyunmuştu.

25 yaşındaki Fransız asıllı oyuncu Ünlü Fransız ressam ve yazar Jean Sobieski'nin kardeşi. Genç yaşta başladığı oyunculuk yaşamında hızla ilerleyen Sobieski'nin rol arkadaşı Krista Campbell Hollywood.com'a verdiği röportajda 'Finding Bliss'le ilgili bakın neler demiş: Filmde Leelee'yle paylaştığımız sahneler o kadar cesur ki, çekimlerden sonra konuştuğumuzda o sahneleri biz mi çektik? oluyoruz

Şimdiden tartışmalara yolaçan cesur sahneli filmin konusu ise şöyle: Yetişkinlere özel film çeken bir stüdyoda işe başlayan Jody Balaban´ın (Leelee Sobieski) asıl amacı kendi filminde oynamaktır. Bu amacı fark edilince yönetmen Jeff Drake´in filminde oynamaya zorlanır. İkili arasında başlayan tartışmalı ilişki aşka dönüşür.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: