YENİ FİLMİNDE BAŞROL TUBA'NIN!

Ünlü yönetmen Tomris Giritlioğlu yeni dizindeki rolü Beren'e verecek..

Magazin

YENİ FİLMİNDE BAŞROL TUBA'NIN! ‘Güz Sancısı’ filminin başrolünde oynayan Beren Saat, sevgilisi Bülent İnal’ın iki yıl önce ilişki yaşadığı Tuba Büyüküstün galaya gelip ön plana çıkarılınca çok kızmış, “Orada sanatsal bir eser tanıtılıyor ama iki yıl önce bitmiş bir ilişkinin kocaman fotoğrafları... Zavallı bir durum” demişti. Ancak filmin yönetmeni Tomris Giritlioğlu’nun sözleri duruma yeni bir boyut katacak gibi gözüküyor.

Giritlioğlu, “Güz Sancısı” için neden Büyüküstün yerine Saat’i tercih ettiği verdiği röportajda anlatırken Büyüstün’ün de gönlünü almayı ihmal etmedi. Yönetmen Giritlioğlu, “Beren’de masumiyet, Tuba’da başkaldırı var. O yüzden Tuba değil de, Beren seçildi. Tuba benim için çok değerli... Kızım gibi... Bir sonraki filmimde öyle bir karakter var ki, o da Tuba... 90’larda geçen güçlü, hüzünlü bir sevda ağıtı” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: