YENİ FİLMLERİ İÇİN KOLLARI SIVADI

Sonbahar aylarının yaklaşmasıyla Hollywood da hareketlenmeye başladı.

Magazin

YENİ FİLMLERİ İÇİN KOLLARI SIVADI Ünlü yıldızlar, yeni filmleri için hazırlıklara başladı. Romantik komedi filmlerinin ünlü yıldızı Jennifer Aniston, yeni filminde 'genç sevgilileri' tercih eden 30'lu yaşlardaki bir kadını canlandıracak. Variety'nin haberine göre, CBS Film'in yapımcılığını üstleneceği 'Pumas' isimli filmin yönetmenliğini Wayne McClammy üstlenecek. Özellikle Amerikan magazin basınında 'kendinden genç sevgililerden hoşlanan kadın' anlamında kullanılan 'puma' tanımlamasından esinlenilerek ismi konulan filmin senaryosunu Melissa Stack kaleme aldı. Fransa'da kayak tatiline giden iki arkadaşın, burada romantik beklentilerinin ve yaşamlarının değişmesini konu alan filmin yapım ekibinde, Jon Gordon, Scott Z. Burns ve Kristin Hahn da yer alacak.

KORUYACAK
Bu arada Oscarlı ünlü oyuncu Charlize Theron da sosyal mesaj veren bir yapımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yazar Christopher Buckley'nin kitabından beyazperdeye uyarlanan 'Florence of Arabia' isimli filmde Theron, arkadaşının bir Ortadoğu ülkesinin prensiyle evlenmesi ve sonrasında idam edilmesinin ardından o ülkede kadın hakları için mücadele eden bir kadını canlandıracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: