Yeni Gelin dizisinden unutulmaz bir final geliyor!

Show TV’de ekrana gelen Süreç Film imzalı Yeni Gelin dizisinin final bölümü 2. tanıtımı yayınlandı. Dizi, unutulmaz bir finalle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Dizi Galeri

Yeni Gelin dizisinden unutulmaz bir final geliyor! Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği Yeni Gelin dizisinin başrollerinde Jessica May ve Tolga Mendi bulunurken, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da kadroda yer alıyor. Dizi, 63. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanırken, final bölümünden yeni bir fragman daha geldi.

Final bölümünde neler olacak?

Şirin’in konservatuar seçmelerine katıldığı, Kalender’in gözyaşlarının merak uyandırdığı, Nazgül’ün öfkelenmemek için kendini zor tuttuğu tanıtımda Bella’nın doğumuna giren Hazar bayılıyor. Yeni Gelin’in geçtiğimiz cumartesi akşamı ekrana gelen 62. bölümünde yaptıkları oyunla konağa dönen Ayşe ve Möhteber’i karşısında bulan Asiye deliye dönse de kumalarını affetmesi uzun sürmedi. İkiz bebekleri olacağını öğrenen Şirin ve Baran sevinçlerini Bozoklarla paylaşırken, Bella konak halkını muma çevirmekle meşguldü.

Yeni Gelin merakla beklenen final bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte fragman:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: