Yeni Gelin'de büyük final yaklaşıyor, heyecan artıyor!

Show TV’de ekrana gelen Süreç Film imzalı, büyük finale yaklaşan Yeni Gelin’in 61. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Baran ve Şirin’in romantik anlarının dikkat çektiği, Kalender’in Ayşe ve Möhteber’i affetmediği tanıtımda Kör Hasan, Türkmen’i istiyor. Bozokların eğlenceli görüntüleri izleyenleri kahkahaya boğuyor.

Magazin

Yeni Gelin'de büyük final yaklaşıyor, heyecan artıyor! Yeni Gelin’in geçtiğimiz Cumartesi akşamı ekrana gelen 60. bölümünde yıllardan beri süre gelen geleneği bozmaya, tek eşli bir hayata adım atmaya, küçük çekirdek ailesi içinde mutlu mesut yaşamaya kararlı olan Kalender Ağa, belediye başkanlığı adaylığından vazgeçerek Möhteber ve Ayşe’yi boşadı. Türkmen ve Müsellim’i evlendirmeye kararlı olan Bella, Kalender’in desteğiyle kısmet bulmaya çalıştı. Müsellim’e kız bulmaya çalışan Bozokların gönüllerince eğlendiği partiyi kana bulamaya niyetli olan Nazgül herkesin mutluluğunu kursağında bıraktı. Bozoklar, facianın eşiğinden döndüğünü zannettiği anda çok daha büyük bir facianın eşiğine geldi. Kalender’den intikamını almak için samanlığı ateşe veren Ayşe, Bella’yı da çok büyük bir tehlike altında bıraktı. Dumanlar arasında kalan Bella ve Ayşe’nin imdat çığlıkları her yeri inletirken, yardıma gelen Hazar, Bella’yı kurtarabilecek miydi?

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği, Yeni Gelin'de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yeni Gelin merakla beklenen yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte "Yeni Gelin"in 61. Bölüm 2. Tanıtımı!

Video yüklenemedi...Yeni Gelin dizisi final mi yapıyor?

Yeni Gelin dizisi final mi yapıyor?

Bunlarda ilginizi çekebilir: