"Yeni Gelin"de büyük finale son 2 hafta!

Show TV’de ekrana gelen Süreç Film imzalı, büyük finale son iki hafta kalan Yeni Gelin’in 62. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Şirin ve Baran ikiz bebek müjdesi verirken, sese tahammülü kalmayan Bella ortalığı birbirine katıyor. Hazar’ın başının belaya girdiği, Kağan’ın soğuktan donduğu tanıtımda sancılanan Bella, “Kızımız geliyor!” sözleriyle doğumun başladığının sinyallerini veriyor.

Dizi Galeri

"Yeni Gelin"de büyük finale son 2 hafta! Yeni Gelin’in geçtiğimiz Cumartesi akşamı ekrana gelen 61. bölümünde Hazar ölümle burun buruna gelen Bella’yı büyük bir tehlikeden kurtardı. Kağan’la mutlu günlerine geri dönmek isteyen Nazgül yine de evlilik sözleşmesini imzalamadı. Umudunu günden güne kaybeden, ayağa kalkmak isteyen Hazar ameliyat masasına yattı. Ameliyattan başarıyla çıkan Hazar yürümeye başlayarak herkesi sevindirdi. Geçen beş ay sonrası Bella’nın hamileliği ilerlerken, Gökhan uzman çavuşluğa kabul edilerek Bozoklarla vedalaştı. Türkmen ve Kör Hasan’ın nişanında gönüllerince eğlenen Bozoklar, uzun zaman sonra rahat bir nefes aldı. Uyandığında yanında Ayşe ve Möhteber’i bulan Kalender Ağa oyuna geldiğinden habersizdi.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği, Yeni Gelin'de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yeni Gelin merakla beklenen yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte "Yeni Gelin"in 62. Bölüm 2. Tanıtımı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: