YENİ GÖZDESİ BERRAK MI?

Oyuncu Berrak Tüzünataç ile Mahsun Kırmızıgül'ün 2 hafta içinde üst üste değişik mekanlarda görülmesi, aşk söylentilerini pekiştirdi.

Magazin

YENİ GÖZDESİ BERRAK MI? Çok değil daha 1 hafta öncesine kadar ünlü komedyen Ata Demirel'in kulisine girerken görüntü vermemek için şekilden şekle girerek kafaları karıştıran Elveda Rumeli'nin yıldızı Berrak Tüzünataç'ın adı, bu kez de Mahsun Kırmızıgül ile anılıyor. 'Beyaz Melek' filmiyle hem kariyerini zirveye taşıyan hem de cebini dolduran Kırmızıgül'le Tüzünataç'ın 2 haftada 3-4 kez değişik mekanlarda görülmesi, haklarındaki aşk dedikodusu çıkmasına yol açtı.

Sanat camiasında dilden dile dolaşan aşk söylentisinin 2 kahramanın, üst üste farklı mekanlarda samimi bir şekilde sohbet ederken görüldüğü iddia ediliyor. Bu arada, basına malzeme vermek istemeyen ünlü ikilinin, görüştükleri mekanlardan ayrı ayrı çıktıkları öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: