YENİ KLİBİ İLE “VESİLE” OLACAK

Türk pop müziğinin son dönemdeki başarılı isimlerinden GÖNEN, ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra, yeni albüm öncesi hayranlarına tek şarkı ve onun farklı versiyonları ile kareokesinin bulunduğu yaz single’ı ile sürpriz yaptı....

Magazin

YENİ KLİBİ İLE “VESİLE” OLACAK Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlemeleri Mert Ali İçelli ve Güneş Ünal’a ait olan “Vesile” şarkısının içinde bulunduğu çalışma Mayıs ayı içinde OSSİ MÜZİK etiketi ile yayınlandı.

Sözel ve müzikal bütünlük içeren, havaların ısınmasıyla insan bedeninde meydana gelen enerji değişimini dışarıya çıkaracak VESİLE, modern soundu ve enerjisi ile tam bir yaz şarkısı.

Vesile şarkısının klibi Mert Ali İçelli’ye ait olan versiyonuna Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi. Samatya meydanı ve Tem stüdyolarında çekilen klipte Türk ve Rus dansçılar rol aldı. Stil danışmanlığını Oya Tören’in yaptığı klip 16 mm formatında 12 saat süren çalışma sonucunda tamamlandı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: