YENİ MODA BU GÜZELLER!

Bodrum ve Çeşme sahillerinde bikinili görüntülenen Ceren Olcayto, Buket Aras ve Pelin Yoru'ya teklif yağıyor

Magazin

YENİ MODA BU GÜZELLER! Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Özgü Namal out, Pelin Yoru, Buket Aras ve Ceren Olcayto in! Bodrum ve Çeşme sahillerinde çekilen bikinili fotoğraflarıyla dikkat çeken üç güzele dizi teklifi yağıyor.

CEREN OLCAYTO
Kurtlar Vadisi dizisinde sert erkeklerin arasında güzelliğiyle dikkat çeken Ceren Olcayto, şöhret basamaklarını emin adımlarla çıkıyor. Genç oyuncu yeni sezon için teklif üstüne teklif alıyor.

BUKET ARAS
Geniş Aile disindeki ‘Zeynep’ rolüyle adından söz ettiren 27 yaşındaki Buket Aras, Bodrum’da çekilen bu fotoğrafıyla yapımcıların dikkatini çekti. Babası Suriye göçmeni olan, Siirt’te dünyaya gelen ve Türkçe’yi 4 yaşında öğrenmeye başlayan Aras, bu sezon adından daha çok söz ettirecek...

PELİN YORU
Kızım Nerede dizisinde Hüseyin Avni Danyal’la rol aldığı sevişme sahnesiyle dikkat çeken 29 yaşındaki Pelin Yoru, Mimar Sinan Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümü mezunu. Uygun Adım Aşk, Ada: Zombilerin Düğünü ve Benden Baba Olmaz gibi dizi ve sinema filmi projelerinde rol alan Yoru, bugünlerde harıl harıl yeni senaryoları okuyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: