YENİ MODELLER DE GİTTİ!

Ünlü fotomodel Kate Moss, Heathrow havaalanında işletmeye yeni açılan Terminal 5'teki kargaşalıkta binlerce dolar değerindeki valizlerini kaybetti.

Magazin

YENİ MODELLER DE GİTTİ! Kate Moss da açıldığı günden bu yana büyük kargaşanın yaşandığı Heathrow havaalanındaki yeni terminal binası T5'in kurbanları arasına girdi.

Los Angeles'a uçmak için Londra Heathrow'dan BA uçağına binen ünlü model, indiğinde korkunç haberle karşılaştı: yanında getirdiği 8 valizi de yoktu!

Valizlerinde ajanslara göstermek için çektirdiği fotoğraflar, reklamını yapacağı giysiler de bulunan Moss, bir hayli sinirlendi.

İngiliz Havayolu şirketinin üst düzey yetkilisi Willie Walsh, ünlü modele 21 bin dolar değerinde tazminat ödenmesine karar verdi.

Kaybolanlar arasında 6 bin dolar değerinde Louis Vuitton çantası ile Topshop mağazasının sonbahar-kış modellerine ait giysi örnekleri de bulunuyordu.

Neyse ki Kate Moss'un kayıp 8 valizinden 6'sı bulundu da topmodelin zararı en aza indi.
Yeni açılan Terminal 5'te bilgisayarların iyi çalışmaması nedeniyle yaklaşık 20 bin valiz kaybolmuş durumda.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: