Yeni Seksenler’e Mikser Melahat geldi!

Hafta içi her akşam TRT 1’de ekranlara gelen televizyon klasiği ‘Yeni Seksenler’ dizisine yeni bir karakter katıldı. Başarılı oyuncu Özlem Tokaslan, Fehmi’nin uzun yıllardır küs olduğu kız kardeşi Melahat rolüyle dizinin güçlü oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Dizi Galeri

Yeni Seksenler’e Mikser Melahat geldi! Tokaslan’ın hayat verdiği Melahat, dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Mikser Melahat olarak da bilinen karakter, mahalleli tarafından istemeden de olsa ortalık karıştırma özelliğiyle biliniyor.

Fehmi ile Melahat’ın buluşması gerçekleşti…

Fehmi’nin uzun yıllardır küs olduğu ve görüşmediği kız kardeşi Melahat sonunda eve geldi. Fehmi ve Melahat’in büyük buluşmasını nihayet gerçekleşti. Yıllar sonra tekrar bir araya gelen Fehmi ve Melahat arasındaki buzlar eriyecek midir?


Melahat, üniversitede okuyan kızı Suna’ya bir türlü ulaşamayınca Fehmi, küs olmasına rağmen kız kardeşinin imdadına yetişmiş üniversitede okuyan yeğeni Suna’yı aramaya başlamıştır. Fehmi Suna’yı bulabilecek midir?

Ve onu çok merak etmektedir. Melahat’e ne kadar kızgın olursa olsun yeğeniyle alakalı bu konuya kayıtsız kalamayan Fehmi konuya el atmaya karar vermiştir.

Öte yandan Seyfi'nin muhtarlık mührünü Butik Ali’nin kaybetmesiyle ortalık karışmıştır. Mührün kaybolduğunu öğrenen Seyfi’nin tepkisi ne olacaktır?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: