YENİ STAR HAYDEN

'HEROES' DİZİSİNİN, DİZİDEN DAHA ÜNLÜ 18 YAŞINDAKİ OYUNCUSU HAYDEN PANETTİERE KATILDIĞI ÖZEL BİR GECEDE HAYRANLARININ AŞIRI İLGİSİNDEN KURTULAMADI.

Magazin

YENİ STAR HAYDEN Halinden memnun gözüken genç sanatçı hayranlarına imza ile birlikte bol bol da gülücük dağıttı.

Genç ve yetenekli oyuncu Hayden Panettiere dün katıldığı geccede hayranlarının ilgisinden kurtulamadı. Kendisini bekleyen sevenlerini kırmayan Panettiere imza dağıtmaktan yorulurken, bu ilgiyi beklemediği fakat durumdan memnun olduğu gözlendi.

Asıl adı; Hayden Leslie Panettiere. 21 Ağustos 1989'da New York'da doğdu ve halen New York'da yaşamaktadır. 11 aylıkken Playskool reklamında oynayarak oyunculuğa başladı. Bundan sonra da yaklaşık 50 reklam filminde rol aldı. Çıtı pıtı göründüğüne bakmayın, karate ve boks'a meraklı olması ile biliniyor. Onu bize kazandıran 'Heroes' dizisinde oynadığı Claire Bennet karakteri sonrası yaptı 2000 yılında çekilen Denzel Washington (Koç Herman Boone) Will Patton (Koç Bill Yoast) 'Remember the Titans' (Unutulmaz Titanlar) filminde Koç Bill Yoast'un kızı Sheryl Yoast'u canlandırdı

Hayden, boş bir magazin güzeli değildir; 2006 yılında Heroes dizisinde canlandırdığı Claire Bennet rolüyle En İyi Yardımcı Aktris Saturn Ödülünü daha bu yaşta kapmış bulunmaktadır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: