YENİ STAR TV'DE HANGİ PROGRAMLAR OLACAK?

Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star TV, 2012’ye yeni yüzüyle giriyor. Star TV, birbirinden eğlenceli programlarıyla Ocak ayında izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Magazin

YENİ STAR TV'DE HANGİ PROGRAMLAR OLACAK? Yeni yılda yeni yüzüyle seyircisiyle buluşacak olan Star TV; yeni program, yarışma ve dizileriyle “O’ndan Gözlerinizi Alamayacaksınız” diyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin hazırladığı yılbaşı özel programı sayesinde yeni yıla kahkahalarla girmeniz mümkün olacak. Son yıllara damgasını vuran dizi Muhteşem Yüzyıl, 4 Ocak Çarşamba akşamı Star’da yayınlanmaya başlayacak ve iktidar kavgası yeni kanalında devam edecek.

Video yüklenemedi...Gündüz Kuşağı’nın en iddialı programlarından biri olan Melek Baykal’ın sunacağı Melek, dopdolu bir içerikle ekranda olacak. Osman Müftüoğlu, Tülin Şahin, Mehtap Erel, Gülen Turan, Ferhat Bora ve Zeynep Çelen gibi isimler sağlıktan yemeğe, ilişkilerden modaya birçok konuyu ele alacak.

Bir dönemin popüler televizyon kuşağı Pazar Geccesi Sineması, 2012’de Pazar Geccesi Sineması olarak yeniden ekranda olacak. Böylece 90’lı yıllardaki gibi pazar gecceleri, beyazperdenin en iyi filmleri Star’da izlenebilecek. Ayrıca yine pazar günleri, gündüz kuşağında en iyi animasyon filmleri Düşler Sineması Kuşağı’nda yayınlanacak.

Eser Yenenler’in sunacağı Eyvah Düşüyorum isimli bilgi yarışmasıyla yarışmacılar 500 bin TL kazanma şansına sahip olabilecek. Yeni yılda yeni Star, kaliteli içeriğiyle televizyon dünyasına renk getirecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: