Yeni trend: Kaşları yukarı tarama!

Kaşlarda yeni trend olan aslan yelesi modelleri, kadınların vazgeçilmez kaş makyajları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Peki aslan yelesi kaş modeli nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

Kadın

Yeni trend: Kaşları yukarı tarama! Kadınlarda kaş modelleri, geçtiğimiz zamanlardan bugüne pek çok şekil değiştirmiştir. İnce kaş modellerinden kalın kaş modellerine pek çok şekle soktuğumuz kaşlarımız, artık özlediği doğallığına kavuşuyor. Son zamanlarda her doğal şeyin moda olması gibi artık kaş makyajlarında da doğallık moda! Ve tabii ki doğal kaş deyince akla ilk gelen aslan yelesi kaşlar oluyor. Peki aslan yelesi kaş modelini nasıl yapabiliriz?

Aslan yelesi kaş modeli için yapmanız gereken şey çok basit. Kaşınızı sadece kaş fırçası ile yukarı tarayıp, şeffaf kaş jeli ile sabitleyeceksiniz. Doğal kaş modelinde kaşlarınızı almayarak kaşlarınızın daha doğal ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Kaşınızın sadece taranmış şekli size bir anlam ifade etmese de kaşlarınızı taradıktan sonra kaş jeli ile sabitlemek, bakışlarınıza farklılık kazandıracaktır.


Aynı zamanda bu akımın cebinize de destek sağladığını hatırlatalım. Ağda yok, kuaför yok ve ekstra bakım için ürün yok! Yapmanız gereken tek şey kaşlarınıza dokunmayıp kaş tarağı ile taramak!

Topuklu ayakkabı giymenin 15 kuralı!

Topuklu ayakkabı giymenin 15 kuralı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: